arrow poniedziałek, 01 wrzesień 2014  
 
Menu główne
Start
Projekty EWT
Święto Parku
Dni Łęknicy
Imprezy
Filmy, Fotorelacje
Kontakt
Szukaj
Różne
Ogłoszenia
Galeria
Sekcje i pracownie
Sport
Plener 2005
Łuk Mużakowa/Muskauer Faltenbogen
Biblioteka
Pliki cookies - informacja
Zaloguj się
Galeria
Wiadomości w skrócie
Google gadget

Informacje
Wieści RSS
RSS pozwala na otrzymywanie automatyczynie aktualizujących się wiadomości z witryny oksir.pl | Jeżeli używasz IE, potrzebny będzie dodatkowy program do przeglądania, polecamy Rss reader, Mozilla Firefox lub Thunderbird
Biegi Mużakowskie PDF Drukuj Email
Wpisał: Robert Onichimowski   
W dniu 6.10.2006 r.w Parku Mużakowskim w Łęknicy odbędą się kolejne Biegi Mużakowskie, Finały Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych.Kliknij "więcej" aby zobaczyć wyniki zawodów

KOMUNIKAT KOŃCOWY

z Biegów Mużakowskich w ramach finałów Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych, rozegranych w dniu 6.10.2006r. w Łęknicy.

Sędzia główny: Henryk Klapa

Kierownik zawodów: Janusz Beger

Kierownik trasy: Robert Onichimowski


Wyniki:

Szkoły Podstawowe

I– dziewczęta, dystans 800 m.

  1. Dominika Lazar (1994) – SP-5 Żary

  2. Marta Warchoł (1994) – SP Tuplice

  3. Dominika Klujew (1994) – SP-10 Żary

  4. Patrycja Radzka (1994) – SP-10 Żary

  5. Sandra Woźny (1994) -SP-1 Żary

  6. Alicja Zamkotowicz (1995) – SP Przewóz

  7. Monika Czerwińska ( 1994) – SP Nowe Czaple

  8. Magda Kryszczuk (1994) – SP Lipinki Łużyckie

  9. Patrycja Rymarczyk (1994) – SP Tuplice

  10. Monika Kosobucka (1994) – SP Olbrachtów


11. Joanna Gierola (1994) – SP Olbrachtów

12. Laura Mujta (1995) – SP Łęknica

13. Sandra Kłak (1995) – SP Brody

14. Agnieszka Czubkowska (1995) – SP Brody

15. Malwina Kremser (1995) – SP Łęknica

16. Paulina Gołowczyńska (1994) – SP Przewóz

17. Justyna Grzebuła (1995) – SP Trzebiel

18. Alicja Sylwestrzak (1995) – SP-1 Żary

19. Karolina Biskupska (1994) – SP-3 Żary

20. Izabella Chwała (1994) – SP-5 Żary

21. Ada Bilińska (1995) – SP Mirostowice

22. Klaudia Hajdukiewicz ( 1996) – SP Przewóz

23. Paulina Szkudlarek (1995) – SP Mirostowice

24. Adrianna Klaja (1995) – SP-1 Żary

25. Marta Rehbein (1994) – SP Łęknica

26. Angelina Mesjasz (1996) – SP Przewóz

27. Marlena Mielniczek (1995) – SP Przewóz

28. Karolina Perczyńska (1996) – SP Przewóz

29. Joanna Mól (1994) – SP Tuplice

30. Roksana Łątka (1994) – SP Łęknica

31. Paulina Puda (1994) – SP Przewóz

32. Paulina Miksza (1995) – SP Przewóz

33. Ewa Kowalska (1995) – SP Trzebiel

34. Aleksandra Jurczyszyn (1995) – SP Niwica

35. Katarzyna Wajnberg (1994) – SP Łęknica

36. Monika Kobylińska (1995) – SP-3 Żary

37. Aleksandra Chamczyk (1994) – SP Trzebiel

38. Ewa Nowak (1996) – SP Niwica

39. Judyta Łepuch (1994) – SP Łęknica

40. Aneta Paluch (1995) – SP Trzebiel

41. Dagmara Malik (1994) – SP Niwica

42. Natalia Sobczak (1995) – SP Łęknica

43. Malwina Mazurek (1994) – SP Grabik

44. Martyna Borucka (1995) – SP Grabik

45. Justyna Sztrajbel (1995) – SP Łęknica

46. Aleksandra Nikiforuk (1994) – SP-8 Żary

47. Marlena Janusz (1994) SP Żarki Wielkie

48. Agata Banas (1995) – SP Żarki Wielkie

49. Aurela Zamkotowicz (1995) – SP Przewóz

50. Weronika Nowicka (1997) – SP Tuplice

51. Anna Markowska (1994) – SP-8 Żary

52. Martyna Olejniczak (1994) – SP Łęknica

53. Marcelina Banecka (1994) – SP-2 Lubsko

54. Kalina Dudojć (1994) – SP-2 Lubsko

55. Natalia Andrzejczak (1994) – SP Niwica

56. Monika Ołdak (1994) – SP Łęknica

57. Agnieszka Migała (1996) – SP Przewóz

58. Dajana Drzymała (1995) – SP Łęknica

59. Jagoda Sobczak (1995) – SP Przewóz

60. Martyna Buska (1995) – SP Łęknica

61. Maria Hermansdorfer (1994) – SP-2 Lubsko

62. Marlena Padło (1994) – SP Lipinki Łuż.

63. Ada Linek (1994) – SP Trzebiel

64. Marta Bugajak (1995) – SP Żarki Wielkie

65. Patrycja Balinska (1994) – SP Trzebiel

66. Paula Poczynek (1995) – SP Niwica

67. Sylwia Ezulin (1995) – SP Nowe Czaple

68. Marta Klisowska (1994) – SP Przewóz

69. Justyna Migda (1996) – SP Tuplice

70. Ewa Kolasińska (1994) – SP Trzebiel

71. Monika Duda (1996) – SP Niwica

72. Karolina Sałandziak (1997) – SP Olbrachtów

73. Ewelina Głowacka (1996) – SP Przewóz

74. Minika Mołdrzyk (1994) – SP Niwica

75. Łucja Rybczyńska (1996) – SP Żarki Wielkie

76. Natalia Janusz (1995) – SP Żarki Wielkie

77. Karolina Madczak (1996) – SP Tuplice

78. Paulina Skraba (1995) – SP Łęknica

79. Magdalena Kowalska (1996) – SP Tuplice

80. Sara Kołtoń (1994) – SP-2 Lubsko

81. Kamila Anklewicz (1994) – SP-5 Żary

82. Małgorzata Zezula (1996) – SP Tuplice

83. Beata Grzechnik (1994) – SP-2 Lubsko


II – chłopcy dystans 1000 m.

  1. Miłosz Popko (1994) – SP Grabik

  2. Konrad Pękala (1995) – SP Mirostowice

  3. Konrad Szczepaniak (1994) – SP-1 Żary

  4. Piotr Ogłoza (1994) – SP-5 Żary

  5. Grzegorz Radzik (1994) – SP-2 Żary

  6. Jan Kempa (1994) – Katolicka SP Żary

  7. Daniel Dolecki (1994) – SP Przewóz

  8. Przemek Stefaniak (1995) – SP Brody

  9. Grzegorz Benesz (1994) – SP Przewóz

  10. Kacper Dobryniewski (1995) - SP Tuplice


11. Marcin Dworecki (1994) – SP-10 Żary

12. Kamil Sklepowicz (1994) – SP-3 Żary

13. Patryk Dobrowolski (1994) – SP-3 Żary

14. Dominik Kowalski (1995) – SP Lipinki Łuż

15. Adam Gronkowski (1994) – SP Lipinki Łuż.

16. Mateusz Stefaniak (1994) – SP Nowe Czaple

17. Adrian Koniecpolski (1994) – SP-5 Żary

18. Kamil Nowak (1996) – SP Grabik

19. Marcin Ciechanowicz (1994) – SP-3 Żary

20. Łukasz Morżak (1994) – SP-1 Żary

21. Jakub Wojtalewicz (1996) – SP-1 Żary

22. Mateusz Klisowski (1994) – SP Przewóz

23. Dominik Polewaczyk (1995) – SP-2 Żary

24. Michał Kuzora (1994) – SP Żarki Wielkie

25. Damian Piechak (1995) – SP Niwica

26. Przemek Stankiewicz (1994) – SP Mirostowice

27. Edward Trzeciak (1996) – SP Tuplice

28. Tomasz Nowicki (1994) – SP Tuplice

29. Michał Bury (1994) – SP Trzebiel

30. Piotr Moczkodan (1996) – SP Tuplice

31. Adrian Zatoń (1994) – SP Niwica

32. Damian Skrzypek (1995) – SP Olbrachtów

33. Rafał Koziołowicz (1994) – SP-2 Żary

34. Damian Mackaszwili (1994) – SP Łęknica

35. Mateusz Rogowski (1995) – SP Tuplice

36. Tomasz Sztringiel (1994) – SP Tuplice

37. Bartek Kwieciński (1994) – SP Żarki Wielkie

38. Tomasz Czerwiński (1994) – SP Nowe Czaple

39. Patryk Paczkowski (1994) – SP Lipinki Łuż.

40. Krzysztof Zacharczuk (1996) – SP Tuplice

41. Tomasz Fedyk (1994) – SP Przewóz

42. Paweł Nowak (1996) – SP Niwica

43. Adrian Szlapiński (1995) – SP Lipinki Łuż.

44. Wojciech Melski (1995) – SP Niwica

45. Alan Belczyński (1996) – SP Żarki Wielkie

46. Mateusz Warchoł (1997) – SP Tuplice

47. Oskar Nowogórski (1994) – SP Przewóz

48. Denis Jubejdov (1995) – SP Nowe Czaple

49. Paweł Zamasz (1995) – SP Lipinki Łuż.

50. Przemek Michalak (1995) – SP Łęknica

51. Dawid Zatoń (1996) – SP Niwica

52. Maciej Roszkowski (1994) – SP Łęknica

53. Przemysław Jurczyszyn (1994) – SP Niwica

54. Łukasz Wojtasiewicz (1994) – SP Trzebiel

55. Patryk Gruszczyński (1994) – SP Żarki Wielkie

56. Jarosław Krzyżanowski (1994) – SP Niwica

57. Krystian Dryniak (1995) – SP Lipinki Łuż.

58. Sławomir Kujawa (1995) – SP Łęknica

59. Michał Dziok (1994) – SP-5 Żary

60. Radek Szpakowski (1995) – SP-5 Żary

61. Dawid Rura (1995) – SP Łęknica

62. Bartłomiej Maćków (1994) – SP Nowe Czaple

63. Piotr Wilczek (1995) – SP Nowe Czaple

64. Konrad Radecki (1994) – SP Grabik

65. Bartosz Leiks (1994) – SP Grabik

66. Mateusz Przybylski (1994) – SP Łęknica

67. Alan Gomulczyk (1995) – SP Łęknica

68. Kewin Drzymała (1996) – SP Łęknica

69. Mateusz Deka (1995) – SP Łęknica

70. Samuel Krysiński (1995) – SP Łęknica

71. Maksymilian Gronel (1996) – SP Trzebiel

72. Mateusz Łastowski (1995) – SP Łęknica

73. Szymon Łątka (1995) – SP Łęknica

74. Krystian Wilczyński (1995) – SP Łęknica

75. Kamil Motyka (1994) – SP Trzebiel

76. Sebastian Szulczewski (1994) – SP Trzebiel

77. Krystian Rusew (1995) – SP Łęknica

78. Konrad Gaca (1995) – SP Żarki Wielkie

79. Patryk Krzywonos (1995) – SP Żarki Wielkie


Gimnazja

I – dziewczęta, dystans 1500 m.

  1. Małgorzata Sylwestrzak (1991) – Gim.-1 Żary

  2. Natalia Sylwestrzak (1993) – Gim.-1 Żary

  3. Nikoletta Prabucka (1992) – Gim.-1 Lubsko

  4. Paula Żebrowska (1993) – Gim.-3 Żary

  5. Katarzyna Blitek (1992) – Społ. Gim. Żary

  6. Weronika Borzym (1991) – Gim.-3 Żary

  7. Katarzyna Świacka (1992) – Gim.-3 Żary

  8. Natalia Krukowska (1991) – Gim. Łęknica

  9. Gabryela Boniec (1992) – Gim.-3 Żary

  10. Edyta Kichard (1992) – Gim. Jasień

11. Roksana Owczarz (1991) – Gim. Brody

12. Kornelia Świacka (1992) – Gim.-3 Żary

13. Daria Pasturczak (1991) – Gim. Trzebiel

14. Katarzyna Kacer (1992) – Gim.-2 Żary

15. Patrycja Czubak (1991) – Gim.-4 Żary

16. Agata Lachocka (1991) – Gim.-2 Żary

17. Adrianna Wroczyńska (1993) – Gim. Łęknica

18. Aurelia Pomałecka (1993) – Gim.-1 Żary

19. Roksana Droszczak (1992) – Gim.-3 Żary

20. Justyna Adamek (1991) – Gim.-1 Żary

21. Monika Paczyńska (1993) – Gim. Łęknica

22. Aneta Gogolewska (1991) – Gim.-3 Żary

23. Kamila Barańska (1992) – Gim. Trzebiel

24. Monika Kruk (1993) – Gim. Trzebiel

25. daria Gruszczyńska (1992) – Gim. Trzebiel

26. Patrycja Kukułka (1993) – Gim. Przewóz

27. Sandra rzepka (1992) – Gim.-1 Żary

28. amila Wroczyńska (1991) – Gim. Łęknica

29. Joanna Napiórkowska (1993) – Gim.-3 Żary

30. Joanna Kulicz (1993) – Gim. Przewóz

31. Elżbieta Graczyk (1991) – Gim. Brody

32. Paulina Woszczyło (1991) – Gim. Trzebiel

33. Kamila Szczepańska (1991) – Gim. Przewóz

34. Karina Pasturczak (1993) – Gim. Trzebiel

35. Agata Pawska (1992) – Gim. Tuplice

36. Joanna Śmietańska (1992) – Gim. Trzebiel

37. Aleksandra Łukasiewicz (1991) – Gim. Brody

38. Emilia Dziedzic (1991) – Gim. Trzebiel

39. Aleksandra Zalas (1991) – Gim. Trzebiel

40. Kamila Nicpoń (1992) – Gim. Łęknica

41. Marika Libera (1991) – Gim.-4 Żary

42. Sara Sarnowska (1993) – Gim. Tuplice

43. Alicja Piszczek (1992) – Gim. Brody

44. Katarzyna Biskupska (1992) – Gim.-2 Żary

45. Kamila Nowacka (1991) – Gim.-2 Żary

46. Justyna Drzumyło (1992) – Gim. Łęknica

47. Klaudia Noryk (1993) – Gim. Jasień

48. Kamila Brzezińska (1993) – Gim. Łęknica

49. Aneta Mikiera (1993) – Gim. Trzebiel

50. Anna Sularz (1991) – Gim. Przewóz

51. Angelika Kobylczak (1991) – Gim. Łęknica

52. Weronika Opałka (1993) – Gim. Jasień

53. Monika kowalczyk (1992) – Gim. Łęknica

54. Angelika Jazdowska (1992) – Gim. Przewóz

55. Magdalena Czubata (1993) – Gim. Tuplice

56. Małgorzata Smyk (1993) – Gim. Tuplice.

57. Dajana Rzączyńska (1993) – Gim. Tuplice

58. Malwina Sztrajbel (1991) – Gim. Łęknica

59. Renata Urbańska (1992) – Gim. Tuplice

60. Monika Madczak (1993) – Gim. Tuplice

61. Monika Helwin (1993) – Gim. Przewóz

62. Katarzyna Chełminiak (1992) – Gim.-1 Lubsko

63. Justyna Kurdyk (1993) – Gim. Jasień

64. Kamila Korzycka (1992) – Gim. Jasień

65. Joanna Michalak (1992) – Gim. Trzebiel

66. Marta Kuflikowska (1992) – Gim. Trzebiel

67. Kateryna Vasyuta (1991) – Gim. Łęknica

68. Marta Kowalska (1993) – Gim. Przewóz

69. Marta Pietrzak (1991) – Gim. Łęknica

70. Angelika Wełniak (1992) – Gim. Łęknica

71. Klaudia Oleksy (1992) – Gim. Tuplice

72. Paulina Jurek (1992) – Gim. Tuplice

73. Iwona Brzezińska (1992) – Gim. Łęknica

74. Klaudia Zarycka (1992) – Gim. Łęknica

75. Elwira morawska (1993) – Gim. Przewóz

76. Monika Hrynczyszyn (1993) – Gim. Przewóz


II – chłopcy, dystans 2000 m.

  1. Marek Skorupa (1991) – Gim.-3 Żary

  2. Stanisław macierzyński (1991) – Gim. Brody

  3. Tomasz Wełna (1991) – Katolickie Gim. Żary

  4. Marcin Szmyr (1991) – Gim.-3 Żary

  5. Łukasz Bocheński (1991) – Gim.-3 Żary

  6. damian Krupa (1991) – Gim.-1 Żary

  7. Tomasz Wilczyński (1991) – Gim.-3 Żary

  8. Dawid Browczukowski (1991) – Gim. Brody

  9. Norbert Krupa (1991) – Gim. Trzebiel

  10. Patryk Klinicki (1991) – Gim.-3 Żary


11. Paweł Rybak (1991) – Gim.-2 Żary

12. Antek Ewert (1991) – Gim.-2 Żary

13. Michał Skowron (1992) – Gim.-3 Żary

14. Maciej Matejko (1991) – Gim.-1 Żary

15. Amadeusz Majewski (1991) – Gim.-1 Żary

16. Damian Mazur (1992) – Gim. Trzebiel

17. Filip Werstler (1991) – Gim.-3 Żary

18. Radek Sarnecki (1992) – Gim.-3 Żary

19. Mateusz Czarnecki (1991) – Gim. Trzebiel

20. Patryk Michajwik (1991) – Gim. Jasień

21. Artur Sochacki (1992) – Gim. Łęknica

22. Patryk Antonów ( ) - Gim.-2 Żary

23. Mateusz Górski (1991) – Gim.-2 Żary

24. Mateusz Jędras (1991) – Gim. Trzebiel

25. Maciek Michniewicz (1993) – Gim. Jasień

26. Mateusz Reczuch (1991) – Gim. Trzebiel

27. Dawid Demczak (1991) – Gim. Brody

28. Patryk Salwa (1992) – Gim. Tuplice

29. Maciek Malewski (1991) – Gim. Jasień

30. Marek Radio (1993) – Gim. Tuplice

31. Mateusz Owsiak (1991) – Gim. Trzebiel

32. Konrad Witkowski (1991) – Gim.-1 Żary

33. Wojciech Danielski (1991) – Gim. Trzebiel

34. Krzysztof Konsewicz (1991) – Gim. Łęknica

35. Mateusz Kulicz (1991) – Gim. Przewóz

36. Bartosz Sykała (1991) – Gim.-1 Lubsko

37. Kamil Kondycki (1991) – Gim. Tuplice

38. dawid Białooki (1992) – Gim.-1 Lubsko

39. Hary Todorow (1991) – Gim. Łęknica

40. Kamil Krupa (1991) – Gim. Łęknica

41. Patryk Głowacki (1991) – Gim. Przewóz

42. Mateusz Brandt (1991) – Gim. Łęknica

43. Kamil Kwolek (1991) – Gim. Trzebiel

44. Andrzej Krupiarz (1992) – Gim. Tuplice

45. Oskar Trzeciak (1991) – Gim. Przewóz

46. Przemek Zachaczewski (1992) – Gim. Jasień

47. Kamil Kilian (1992) – Gim. Tuplice

48. Kamil Płóciennik (1992) – Gim. Łęknica

49. Bartosz Bębenek (1993) – Gim. Trzebiel

50. Mateusz Katerżaba (1991) – Gim. Trzebiel

51. Dawid Kacała (1992) – Gim. Łęknica

52. Patryk Kamiński (1992) – Gim. Tuplice

53. Dawid Serwatka (1993) – Gim. Przewóz

54. Adam Pomałecki (1991) – Gim.-1 Żary

55. Grzegorz Rajek (1991) – Gim. Łęknica

56. Przemysław Zdanowski – Gim.-1 Żary

57. Piotr Klisowski (1993) – Gim. Przewóz

58. Michał Ujazdowski (1993) – Gim. Przewóz

59. Damian Mientus (1992) – Gimnazjum Trzebiel

60. Łukasz Rutkowski (1993) – Gim. Tuplice

61. Fabian Bujak (1991) – Gim. Trzebiel

62. Wojciech Grochowski (1992) – Gim. Trzebiel

63. Alan Rutkowski (1992) – Gim. Trzebiel

64. Beniamin Krysiński (1992) – Gim. Łęknica

65. Bartosz Fałek (1992) – Gim.-1 Lubsko

66. Damian Słobodzian (1991) – Gim. Tuplice

67. Dawid Kruk (1992) – Gim. Trzebiel

68. Piotr Brzezek (1992) – Gim. Łęknica

69. Mateusz Rybka (1991) – Gim. Trzebiel

70. Tomił Łastowski (1991) – Gim. Łęknica






Szkoły ponadgimnazjalne

I – dziewczęta, dystans 2000 m.

  1. Dominika Osocka (1989) – LO Żary

  2. Katarzyna Kamińska (1990) – ZSOiT Żary

  3. Natalia Frąckowiak (1990) – LO Żary

  4. Natalia Pylińska (1990) – ZSOiT Żary

  5. Justyna Matuszek (1990) – ZSOiT Żary

  6. Martyna Michalec (1988) – ZSE Żary

  7. Iwona Fiś (1987) – ZSB Żary

  8. Paulina Niewiadomska (1989) – ZSOiE Lubsko

  9. Marta Hirko (1989) – LO Żary

  10. Dominika Kurnał (1990) – ZSOiE Lubsko


11. Paulina Paluch (1989) – ZSE Żary

12. Monika Biskupska (1989) – ZSS Żary

13. Aneta Osińska (1990) – ZSB Żary

14. Anna Rudziak (1988) – ZSOiE Lubsko

15. Katarzyna Dragańczuk (1990) – ZSOiE Lubsko

16. Magdalena Koresch (1988) – ZSOiT Żary

17. Elżbieta Bełz (1988) – ZSE Żary

18. Anna Pośnik (1988) – ZSE Żary

19. Ewelina Penkala (1990) – ZSE Żary

20. Ewelina Krupa (1990) – ZSR Żary


II – chłopcy, dystans 3000 m

  1. Krystian Kiełbasa (1989) – SLO Żary

  2. Patryk Jachira (1990) – LO Żary

  3. Maciej Mech (1988) – ZSOiT Żary

  4. Damian Frankowski (1990) – ZSOiE Lubsko

  5. Adrian Łabul (1990) – ZSOiT Żary

  6. Adam Matowiecki (1989) – ZSB Żary

  7. Michał Krukowski (1990) – SLO Żary

  8. Krzysztof Kukiełka (1988) – ZSOiT Żary

  9. Marcin Mikołajewicz (1990) – ZSR Lubsko

  10. Damian Bieszczad (1990) – ZSB Żary


11. Tadeusz Lenard (1990) – ZSS Żary

12. Rafał Jamza (1988) – LO Żary

13. Karol Tarasewicz (1989) – ZSOiT Żary

14. Tomasz Kuczyński (1988) – ZSR Lubsko

15. Adam Milczarek (1989) – SLO Żary

16. Mateusz Socha (1990) – SLO Żary

17. Przemysław Grzynkiewicz (1987) – ZSS Żary

18. Mateusz Kaprys (1990) – ZSR Lubsko

19. Krystian Majcher (1990) – ZSS Żary

20. Krzysztof Kawalec (1990) – ZSOiT Żary

21. Patryk Pyrka (1988) – ZSE Żary

22. Hubert Fedorowicz (1990) – ZSR Lubsko

23. Łukasz Chmiel (1990) – SLO Żary

24. Konrad Pawkowicz (1990) – ZSB Żary

25. Kamil Terlecki (1987) – ZSS Żary

26. Marcin Bodzianny (1990) – LO Żary

27. Piotr Starzec (1990) – ZSS Żary

28. Radek Kusiak (1989) – ZSS Żary

29. Tomasz Karczewski (1987) – ZSS Żary

30. Kamil Romanko (1990) – ZSR Lubsko

31. Max Kiełbratowski (1990) – SLO Żary

32. Michał Chmiel (1990) – SLO Żary

33. Mateusz Włosek (1989) – LO Żary

34. Kamil Nowakowski (1988) – ZSE Żary

35. Łukasz Juszczak (1989) – ZSS Żary




Pierwszych dziesięciu zawodników z każdego biegu awansuje do finałów wojewódzkich, które odbędą się 21.10.2006, godz.11:30 w Parku Mużakowskim w Łęknicy.

Ogółem sklasyfikowano 363 zawodników.





Łęknica, dnia 10.10.2006 r.

Komunikat sporządzili

Robert Onichimowski


Henryk Klapa




Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Komentarze

Powered by AkoComment 2.0!
Polska adaptacja - &copy Copyright 2004 by www.mambopl.com

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
do góry
(C) 2014 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łęknicy